RENDELÉSRE!
Tulajdonságok:
Típus: LED Tv
Szín: fekete
Méret: 47"
Felbontás: 1920 x 1080
Panel típusa: IPS
Videó jel (HD): 1080p
Képernyő oldalaránya: 16. 9
Kontraszt: 1200: 1
Frissítési frekvencia: 50 Hz
Képernyő fényereje: 300 cd/m2
Kijelző válaszideje: 9 ms
Vízszintes látószög: 178 fok
Függőleges látószög: 178 fok
Zenei teljesítmény: 10W x 2
Hang rendszer: Dolby Digital
Digitális tuner: DVB-T / DVB-C
Analóg tuner
EPG
Filmek, zene és fényképek lejátszása USB-ről
Támogatott média formátumok: MP3, JPEG, HD DivX
Falra szerelhetőség (VESA): 400 x 400 mm